Ana sayfa Wordpress Temaları En Kaliteli 5 WordPress Emlak Teması

En Kaliteli 5 WordPress Emlak Teması

1795
0
PAYLAŞ
wordpress emlak teması, wp emlak teması, en iyi wordpress emlak teması, en kaliteli wordpress emlak teması, en iyi wp emlak teması, en kaliteli wp emlak teması

WordPress emlak teması bulmak gerçekten zordur. Çünkü, wordpress emlak teması seçimi yaparken birçok kritere dikkat edilmesi gerekiyor. Bunların en başında seo uyumlu ve hızlı olması gerekiyor. Aksi halde satın alacağınız wordpress emlak teması pek bir işinize yaramıyacaktır. Sizler için en iyi ve en kaliteli 5 adet wordpress emlak teması listesi hazırladık.

En İyi 5 WordPress Emlak Teması

1. Real Homes

Real Homes

Themeforest’ta 15.000’den fazla satılmış ve oldukça kaliteli wp emlak temasıdır. Birçok özelliği içinde barındıran bu tema ile gayrimenkul satışlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem göze çok hoş gelmektedir. Hem de gayet hızlı çalışmaktadır.

Satın Al / İncele

2. Benaa

Benaa

Henüz satışa yeni çıkan wp emlak teması ‘dır. İncelediğim kadarıyla temanın hızı gayet iyi. Yani seo uyumlu diyebiliriz. Tema toplam 8 adet anasayfa demosu sunmaktadır. Eğer kendiniz isterseniz, bu demoları düzenleyerek kendi emlak sitenizi rahatlıkla kurabilirsiniz.

Satın Al / İncele

3. HomeSweet

HomeSweet

Bu emlak teması da yeni satışa çıkan wp emlak temaları arasında yer almaktadır. Her ne kadar yeni de olsa, satın alanların neredeyse tamamı 5 yıldız yani tam puan vermiş. Temanın hızı çok iyi. Ayrıca, size birçok seçenek sunmaktadır.

Satın Al / İncele

4. Real Estate – Wp Estate Theme

Real Estate Wp Estate Theme

Yaklaşık 3.500’e yakın bir satış rakamı yakalamış ve ortalama 4,75 puanı satın alanlardan almayı başarmış bir wordpress emlak teması. Bu tema mobil uyumlu yani responsive bir temadır. Temanın içerisinde sayısız özellik bulunmaktadır.

Satın Al / İncele

5. Houzez

Houzez

Envato markette en çok satan wordpress emlak temaları arasında yer almaktadır. Toplam 9.000’e yakın satış rakamı elde etmiş bir temadır. Kullanıcılarından 5 üzerinden 4,83 puan almayı başarmıştır. Tema birçok demoyu müşterilerine sunmaktadır. Sayamayacağımız kadar özellik temada mevcuttur.

Satın Al / İncele

Sonuç:

Kısaca en iyi wordpress emlak teması seçenekleri bunlardır. Eğer sizlerinde kullandığı ve tecrübe edindiği wp emlak teması varsa, lütfen yorum kısmından paylaşın. Bizde inceleyelim ve işe yarar bir tema ise bu listemize ekleyelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here