Ana sayfa Adsense İpuçları Google Adsense Reklamları Görünmüyor?

Google Adsense Reklamları Görünmüyor?

1307
0
PAYLAŞ
adsense reklamları görünmüyor

Eğer sizde bir süre sonra veya öncesinde google adsense reklamları görünmüyor diyorsanız, bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Öncelikle sitenizde adsense reklamları görünmüyor olmasının pek çok sebebi vardır. Kısaca bunlardan ve çözüm yöntemlerinden bahsedeceğim.

Adsense Reklamları Görünmüyor Sorunu ve Çözümü

adsense reklam gözükmüyor

Sebep-1:

Eğer sitenizde adsense reklam gözükmüyor ise ilk sorun google adsense hesabınızın onaylanmamış olması olabilir. Çözümü ise adsense onaylatma yöntemleri ile adınıza onaylı bir google adsense hesabı almaktır.

Sebep-2:

Bir diğer neden ise google adsense hesabınızın google adsense politika ihlallerinden dolayı geçici veya süresiz olarak kapatılmış olmasıdır. Eğer adsense hesabınız politika ihlallerinden dolayı süresiz kapatıldıysa, tekrar açtırmanız mümkün değildir. Ama geçici olarak kapatıldıysa tekrar açtırmanız mümkündür. Tabi sitenizde ki adsense politika ihlallerini düzelterek…

Sebep-3:

Google adsense reklamları görünmüyor sorununun bir diğer sebebi ise adsense hesabınıza ait adrese henüz adsense pin doğrulama kodunun ulaşmaması ve bu kodu hesabınıza girmemiş olmanızdır. Adsense pin doğrulama işlemi ile sitenizde tekrar google reklamlarını göstermeye başlayabilirsiniz.

Evet, başlıca adsense reklamları görünmüyor sorunları ve çözümleri bunlardır. Aklınıza takılan soruları yorum kısmından veya sitemizde ki soru&cevap bölümünden sorabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here