Ana sayfa Wordpress Temaları En İyi WordPress Kurumsal Firma Temaları | +10

En İyi WordPress Kurumsal Firma Temaları | +10

1896
0
PAYLAŞ
kurumsal wordpress temaları
kurumsal wordpress temaları

WordPress ile aklınıza gelebilecek her türlü siteyi hayata geçirebilirsiniz. WordPress sadece blog için tercih edilmez. Aynı zamanda e-ticaret ve kurumsal firmaların da tercihi olabilir. Bu yazımızda sizlere en iyi wordpress kurumsal tema’larını paylaşıyoruz. Paylaştığımız wordpress kurumsal temaları ile sizlerde kolaylık kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Hatta bu temaların içlerinden bir tanesini seçerek yeni bir firma sitesinide hayata geçirdik. Bir sonraki yazımızda wordpress kurumsal firma sitesi kurmak hakkında detaylı bir yazımız olacaktır.

En Çok Tercih Edilen 10 Wordpress Kurumsal Tema

1. Enfold

enfold kurumsal wordpress tema

Listemizin ilk sırasında Enfold isimli wordpress kurumsal firma teması bulunmakta. Bu tema oldukça şık görünmektedir ve tam anlamıyla kurumsal firmalar için biçilmiş kaftandır. Bende önümüzdeki günlerde paylaşacağım bir makalemde, bu temanın kurulumunu yaptım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Enfold teması responsive, hızlı ve seo uyumluluk gibi özellikleri ile göz dolduruyor. Ayrıca, firma temanın demosunu da çok detaylı yapmış. Demoyu da incelemenizi tavsiye ederim.

Detaylı İnceleme ve Demo

2. BeTheme

betheme kurumsal wordpress teması

Detaylı İnceleme ve Demo

3. uDesign

udesign wordpress firma teması

Detaylı İnceleme ve Demo

Şimdilik en iyi wordpress firma temaları bunlar diyebiliriz. Bu temalar oldukça fazla satış rakamlarına sahiptir. Firmanızın iş bitirmelerini, referanslarını ve ürünlerini kolaylıkla gösterebileceğiniz temalardır.

Ayrıca, blog özellikleri sayesinde de kurumsal firmanızın konusuyla ilgili pek çok blog ve makale yayınlayabilirsiniz. Günümüzde kurumsal firmaların mutlaka blog yazması gerekmektedir.

4. Bostan Business – WordPress Kurumsal Tema

Bostan Business theme

Detaylı İnceleme ve Demo

Eğer hızlı ve kolay kullanılabilir bir wordpress kurumsal tema arıyorsanız Bostan Business teması tam size göre. Oldukça kullanışlı olan bu tema ile kurumsal firmalara için harika web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu temayı şuanda yeni bir projemde kullanıyorum. Temanın fiyatı biraz yüksek olsa da, temanın yanında verilen 40 Dolar değerindeki eklentilerle, aslında fiyatının çok uygun olduğu söylenebilir. Bu wordpress kurumsal tema ‘sına mutlaka bir göz atın.

İlerleyen günlerde de sizlere kurumsal firma sitesi açmayı, yukarıdaki temalardan enfold teması kullanarak göstereceğim.

Şimdilik bu kadar, tekrar görüşmek üzere…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here