Ana sayfa Wordpress Temaları En İyi 10 WordPress Hosting Teması | Premium

En İyi 10 WordPress Hosting Teması | Premium

2285
0
PAYLAŞ
wordpress hosting teması, wordpress hosting teması ücretsiz, hosting satış scripti, ücretsiz wordpress hosting, whmcs hosting teması, whmcs wordpress
wordpress hosting teması, wordpress hosting teması ücretsiz, hosting satış scripti, ücretsiz wordpress hosting, whmcs hosting teması, whmcs wordpress

WordPress hosting teması maalesef çok fazla bulunmamaktadır. wordpress hosting teması ücretsiz olanları da çok kalitesiz ve işlevsizdir. Bu yüzden sizlere en çok satılan ve en çok beğenilen wordpress hosting teması örneklerini sunuyoruz.

Bunlardan dilediğinizi “Demoyu İncele” butonuna tıklayarak inceleyebilirsiniz. Veya “Satın Al” butonuna tıklayarak, temanın resmi sitesinden satın alabilirsiniz. Bu temaları kullananlar varsa, lütfen yorumlarını bizden eksik etmesin.

En Popüler 10 Adet Premium WordPress Hosting Teması

1. Arka Host Teması

wordpress hosting teması

Harika bir wordpress hosting satış scripti. Bu temada müşterileriniz için müşteri panelide bulunmaktadır. Ayrıca alan adı sorgulama da bu temanın sunduğu bir diğer özellikler arasında yer almaktadır.

Demoyu İncele / Satın Al

2. Alaska Whmcs Hosting Teması

Whmcs Hosting Teması

Toplamda 2380 adetlik satışla, wordpress’in en iyi hosting satış temalarındandır. Alaska temasının çok fazla özelliği bulunmaktadır. Whmcs özelliği ile cpanel entegrasyonları yapılabilmektedir.

Demoyu İncele / Satın Al

3. Epsilon Hosting Teması

hosting satış scripti

1900’e yakın satış rakamıyla, oldukça popüler premium wordpress temalarındandır. Bu tema ile hosting satış sitesi kurabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve hızlıdır.

Demoyu İncele / Satın Al

4. Megahost WordPress Teması

WordPress theme with WHMCS

1715 adetlik satışla çok iyi bir başarı elde eden whmcs wordpress temalarından birisidir. Megahost temasının birçok özelliği bulunmaktadır. Demoyu inceleyerek temanın özelliklerine bakabilirsiniz.

Demoyu İncele / Satın Al

5. Rackhost Hosting WordPress Teması

Rackhost Hosting WordPress Theme

Rackhost teması da en çok satan wordpress hosting temaları arasında yer almaktadır.

Demoyu İncele / Satın Al

6. Hostme Premium WordPress Hosting Teması

Premium WordPress Hosting Teması

Sayamıyacağımız kadar birçok özelliği içinde barındıran bir başka hosting teması da Hostme wordpress temasıdır. Çok canlı renklere sahip olan bu temanın içerisinde psd dosyaları da mevcuttur. Böylece psd dosyalarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca slider revolution eklentiside tema ile birlikte ücretsiz verilmektedir.

Demoyu İncele / Satın Al

7. Quick Host WordPress Teması

Quick Host WordPress Teması

Hem kurumsal hemde hosting teması olarak kullanabileceğiniz çok amaçlı wordpress temalarındandır. Oldukça yüksek satış rakamlarına sahiptir. Açıkçası benim çok hoşuma gitmedi. Ama incelemek isterseniz aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Demoyu İncele / Satın Al

8. Inhost Whmcs Teması

Inhost Whmcs Teması

Responsive ve retina özellikli çok işlevsel wordpress hosting temalarındandır. İçerisinde birçok premium eklentiyi ücretsiz içermektedir. Whmcs özelliği bulunmaktadır. Bu temayı incelediğiniz zaman çok hoşunuza gideceğine eminim.

Demoyu İncele / Satın Al

9. FlatHost WordPress Hosting Teması

FlatHost WordPress Hosting Teması

Oldukça kullanışlı ve responsive özellikli whmcs wordpress hosting temasıdır.

Demoyu İncele / Satın Al

10. Onehost WordPress Hosting Teması

Onehost WordPress Hosting Teması

Çok iyi tasarlanmış admin panele sahip bir temadır. İçinde birçok premium eklentiyi ücretsiz sunmaktadır. Whmcs özelliği vardır. Bu temayı mutlaka incelemenizi öneririm.

Demoyu İncele / Satın Al

Kısaca en kullanışlı wordpress hosting teması örneklerini sizlerle paylaştık. Bunlardan dilediğinizi kullanabilirsiniz. Tavsiyelerini ve yorumlarınız varsa, lütfen sayfanın yorum kısmından bizlerle paylaşın. Bu arada ilerleyen yazılarımızda tamamen ücretsiz wordpress hosting teması örneklerini de sizlerle paylaşacağım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here