Ana sayfa Wordpress Temaları En İyi 10 WordPress E Ticaret Teması | Premium

En İyi 10 WordPress E Ticaret Teması | Premium

1449
0
PAYLAŞ
wordpress e ticaret teması, wp e ticaret teması, wordpress e-ticaret teması, wordpress ecommerce theme, wp ecommerce theme, en iyi wordpress e ticaret temaları
wordpress e ticaret teması, wp e ticaret teması, wordpress e-ticaret teması, wordpress ecommerce theme, wp ecommerce theme, en iyi wordpress e ticaret temaları

WordPress e ticaret teması bulmak gerçekten çok zordur. Çünkü wordpress e ticaret teması seçeneği her ne kadar çok olsa da, işinize yarayacak e-ticaret temasını seçmek zordur. Bu yüzden wordpress e ticaret teması seçerken çok titiz davranmanız gerekmektedir. Ve dikkat edeceğiniz bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Peki wordpress e ticaret teması seçerken nelere dikkat edeceksiniz?

WordPress E Ticaret Teması Seçimi Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar

İnternetten satış yapmak için e-ticaret sitenizin olması gerekmektedir. Tabi e-ticaret sitenizin de çok iyi ve hatasız çalışması önemlidir. WordPress e-ticaret teması seçiminde dikkat edilecek önemli noktalar şunlardır;

  • Hız: Temanız ne kadar hızlıysa, kullanıcılar o kadar rahat ederler. Ve e-ticaret sitenizden satış yapma olasılığınız artar. Çok yuvaş bir sitede kimse başka ürünlere bakmaz ve çıkar.
  • Görünüm: Bir sitenin görünümü ne kadar iyiyse, satış yapma potansiyeliniz de o kadar yüksektir. Sitenizde satacağınız ürünlere göre wp e ticaret teması seçmeniz gerekmektedir.
  • İşlevsellik: En önemli şeylerden birisi de temanın işlevselliğidir. E-ticaret temanız ne kadar işlevselse, kullanıcılarınız da o kadar çabuk ve hızlı şekilde aradığı ürünü bulabilir.

Eğer wordpress e-ticaret teması seçerken bu noktalara dikkat ederseniz, iyi bir seçim yapabilirsiniz. İsterseniz, şimdi sizlere en iyi wordpress e ticaret temalarını tanıtalım.

En Kaliteli 10 WordPress E Ticaret Teması

1. Flatsome WordPress E-Ticaret Teması

Flatsome

Flatsome e-ticaret teması gerçekten çok iyi bir tema. Neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede. Temanın kodlaması çok iyi yapılmış. Google pagespeed gibi site hızını ölçen birçok platformda 100 üzerinden 98 ve üzeri puan almış bir tema. Ayrıca, tema size sınırsız tasarım seçeneği de sunuyor. Bu tema themeforest’ta yaklaşık 65.000 adet satmış.

Flatsome Temasını İncele/Satın Al

2. Shopkeeper eCommerce Teması

Shopkeeper eCommerce

Shopkeeper teması da oldukça popüler wordpress e ticaret teması olmayı başarmıştır. Çünkü kullanımı çok kolay ve işlevseldir.

Shopkeeper Temasını İncele/Satın Al

3. Porto E-Ticaret Teması

Porto theme

Porto teması benim en çok sevdiğim wp e ticaret teması ‘dır. Çünkü, görselliği ile çok ön plana çıkan bir temadır. Kullanışlı, sade ve anlaşılır yapıya sahip. Porto temasının hızı da oldukça iyi. Elimde olan bir wp e-ticaret kurulum projesi var ve bu temayı orada kullanacağım.

Porto Temasını İncele/Satın Al

4. The Retailer WP Teması

The Retailer WP

Kolay kurulum ve kullanıma sahip bir diğer wordpress e ticaret teması da The Retailer temasıdır. Themeforest’da 14.000’e yakın satılmıştır. İncelemenizi tavsiye ederim.

The Retailer Temasını İncele/Satın Al

5. Bazar Shop Teması

Bazar Shop

Kullanımı en kolay wp e-ticaret teması diyebiliriz. Çok sade ve kolay kullanımı var. Mutlaka incelemelisiniz.

Bazar Shop Temasını İncele/Satın Al

6. MayaShop E Ticaret Teması

MayaShop

MayaShop temasını alırken türkçe konusunda hiç düşünmenize gerek yok. Çünkü MayaShop wordpress e ticaret teması türkçe dili ile kullanılacak şekilde alınıyor. Yani bu temayı aldıktan sonra türkçeleştirme derdiniz olmuyor. İncelemenizde fayda var.

MayaShop Temasını İncele/Satın Al

7. Savoy WP Teması

Savoy WP

Savoy Temasını İncele/Satın Al

8. Neighborhood WordPress E Ticaret Teması

Neighborhood WordPress

Neighborhood Temasını İncele/Satın Al

9. XStore Teması

XStore

XStore Temasını İncele/Satın Al

10. Legenda WP Ecommerce Teması

Legenda WP

Legenda Temasını İncele/Satın Al

Premium wordpress e ticaret teması seçenekleri kısaca bunlar. Bu temalardan dilediğinizi seçerek, e-ticaret sitenizi kurabilir ve hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Eğer wordpress e-ticaret sitesi kurulumu yaptırmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here