Ana sayfa Pazarlama Gerçekten İşe Yarar 5 WordPress Reklam Eklentisi

Gerçekten İşe Yarar 5 WordPress Reklam Eklentisi

1871
0
PAYLAŞ
wordpress reklam eklentisi, wordpress reklam istatistik eklentisi, wordpress banner eklentisi
wordpress reklam eklentisi, wordpress reklam istatistik eklentisi, wordpress banner eklentisi

WordPress blog açtıktan sonra, blogunuza reklam almak isteyebilirsiniz. Bu çok normal bir şey. Peki blogunuza aldığınız reklamların yerleşimini nasıl yapacaksınız. İşte bunu aşağıdaki 5 adet wordpress reklam eklentisi ile çözebilirsiniz.

Bu eklentilerin bazıları aynı zamanda wordpress sitenize eklediğiniz reklamların istatistiklerini bile tutabiliyor.

Sizler için incelediğim en iyi wordpress reklam eklentileri listesi umarım hoşunuza gider.

En İyi 5 WordPress Reklam Eklentisi

1. WP PRO Advertising System

wordpress reklam istatistikleri

Canlı Demo / İndir

Tam tamına 5.868 adet satılan bu harika eklenti ile müthiş işler çıkartabilirsiniz. Bu yüzden wp pro advertising eklentisini en başa koydum. Bende wordpress sitelerime 2. taraf banner reklamları almaktayım.

Ama aldığım banner reklamlarının da istatistiklerini almak istiyorum. Örneğin siteme koyduğum banner reklamına kaç kişi tıkladı ve kaç görüntüleme aldı gibi istatistikleri istiyorum. İşte bu isteklere tam anlamıyla cevap veren harika bir wordpress reklam eklentisi wp pro advertising eklentisidir.

Bu eklentinin birçok özelliği var. Örneğin banner tasarımını kolayca yapabilirsiniz. Hatta hareketli banner reklamları bile yapabilirsiniz.

Banner reklamlarınızı takip etmenize gerek yok. Bu eklenti sayesinde, yayınlayacağınız banner reklamlarına süre, görüntüleme sınırı ve tıklama sınırı koyabilirsiniz. Bu sayede wordpress sitenize alacağınız banner reklamlarını sadece aylık bazda değil görüntüleme sayısı ve tıklama sayısı gibi seçenekler ile de pazarlayabilirsiniz.

Bunların dışında, wordpress siteniz için bu eklenti ile yayınlayabileceğiniz bazı reklam çeşitleri şunlardır;

wp pro reklam eklentisi

Özellikler önerdiğim ve kendimin de kullandığı bu wordpress reklam eklentisi hakkında çok detaylı bir yazıyı ilerleyen günlerde sizinle paylaşacağım.

2. Ads Pro Plugin – WordPress Advertising Manager

wp reklam eklentisi

Canlı Demo / İndir

Yine harika bir reklam eklentisi olan ads pro plugin karşınızda. Bu eklenti de müthiş özelliklere sahip bir wordpress reklam eklentisi’dir. Bu eklenti envato markette satışa sunulduğu anda yaklaşıkl 1 saat içerisinde 2500 adet satış yaparak başarısını kanıtladı.

Bu wordpress reklam istatistik ve reklam yönetim eklentisi de yukarıda ki eklentiyle benzer özelliklere sahiptir. O yüzden tek tek yazmayacağım. Yukarıdaki verdiğimiz bağlantı linki ile eklentinin canlı demosunu görebilir ve satın alabilirsiniz.

Sonuç

Şimdilik sizlere önerebileceğim wordpress reklam eklentisi bunlardır. Daha birçok reklam eklentisi mevcut ama benim en çok hoşuma gidenler ve gerçekten işe yarayanlar bunlardır. Eğer sizlerinde önerebileceği wordpress reklam eklentileri varsa, bu listeyi güncelleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here