Ana sayfa Teknoloji Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi Uygulamalar

Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi Uygulamalar

1079
0
PAYLAŞ
Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi Uygulamalar
Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi Uygulamalar

Hayatımızda telefonların önemli bir yeri var fakat uygulamalar ise olmazsa olmazlardan ve güvenlik önemli olunca bu uygulamalar telefonlar için önemli parça olmuştur. Bu uygulamalar özenle seçilmiş ve telefonlarda denenmiş virüs ya da kötü uygulamalar olmadığı tespit edilmiştir.

Call RECORDER:

Bu uygulama 1 milyondan fazla kullanıcı ile tanıştı ve 4.2 değerinde kullanıcılar oy verdi. Uygulamanın tamamı ücretsiz olarak marketlerden indirerek ulaşabilirsiniz. 5.2 MB boyutundaki olan uygulama cihazda en az 4.0.0 sürüm gerektirir. Ek özellik isterseniz pro şeklinde ücretli olarak sunar.

Smart Auto Call Recorder:

Bu uygulama markette 4.2 oy alarak 1 milyona yakın kullanıcıyla tanışmış ve 7.7 boyutundadır. Uygulama sürekli olarak aktif ve güncel çalışmaktadır. Bu uygulama çok özellik sunarak tüm sürümlerde uyumluğu sağlamıştır. Tamamen ücretsizdir.

Arama Kaydedicisi:

Bu uygulama 5 milyona yakın kullanıcıdan 4.3 oy alarak en iyi uygulamalardan biridir.2.1 üzeri sürümlerde çalışmakta ve tamamen ücretsiz uygulamadır. Kayıt edilen sesler sosyal paylaşım uygulamalarında da paylaşılma izni verir. İki tarafı da gelen giden konuşmaları rahat bir şekilde kaydetmektedir. 4.1 ve üzeri cihazın sürümlerinde rahat bir şekilde çalışarak kullanılır.

Simple Call Recorder Android:

Bu uygulama 500 bine yakın kullanıcı tarafından 4.0 oylanarak basit bir şekilde telefonlarınızı gelen ve giden aramalarınızı rahat ve basit ara yüzünde bu uygulamada kaydetme imkanınız vardır.4.0 ve üzeri cihazın sürümlerinde çalışır ve boyutu cihaza göre değişir.

Çağrı Kaydedici:

En iyi uygulamalardan birisi ve 50 milyona yakın kullanıcıya ulaşmış 4.0 oylayarak değerlendirilmiş. 4.0.3 ve üzeri cihazın sürümlerinde çalışır. Karşı tarafın ve gelen giden aramaları rahat bir şekilde çalışmakta ve rahat ara yüzü ile kullanıcıya rahatlık sunar. Bu uygulama tamamen marketlerden ücretsiz olarak indirilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here