Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bizi merak edip bu sayfayı okuduğunuz için teşekkür ederim. Ben acemi bir wordpress kullanıcısıyım. Wpacemi.com’u kurmamın tek bir sebebi var.

Biliyorsunuz ki internette pek çok kişi belli bir tecrübeden sonra kendini wordpress uzmanı olarak tanımlıyor. Hatta bu arkadaşlara bazı sorular sorduğunuz zaman, “dünyayı ben yarattım” edasıyla ya cevap vermiyor, ya size kızıyor yada sorununuzun çözümünü lakayıt ifadelerle söylüyor.

Benim wpacemi.com’u kurmamın sebebi de bu arkadaşlara kızdığım içindir. Ben profesyonel değilim. Sadece sevdiğim konular üzerine wordpress tabanlı siteler kuruyorum (sadece kendime).

Bu kapsamda wordpress’i kullanırken pek sorun, hata ve problemle karşılaşıyorum. Bu hataların ve sorunların çözümünü pek çok zaman bulamıyorum. Bu yüzden bende deneme/yanılma yöntemini kullanıyorum. Bu şekilde sorunların büyük çoğunluğunu çözüyorum.

İşte bu sitenin amacıda, herkesin ücretsiz olarak bir wordpress sitesi kurmasını sağlamak ve en önemlisi ücretsiz olarak pek çok wordpress sorunlarının çözümünü bulmaktır.

Ancak işini sevgi, empati ve ahlakla yapan profesyonel arkadaşlara kesinlikle hiçbir olumsuz düşüncem yoktur.

Wpacemi.com tamamen benim yani Fatih Uyar’ın edindiği tecrübelerden oluşan acemi wordpress kullananlar için çözümleyici içerikler yayınlayan bir sitedir.

Eğer aklınıza takılan sorular olursa, yazılarımızın yorum kısmında sormanız yeterlidir. Konu talepleri içinde yorum kısmını kullanabilirsiniz.

 

” İnsanı en çok mutlu eden şey, karşılıksız yaptığı iyiliktir ! “

Fatih Uyar/Admin (wpacemi.com)